image

Biz Ne Yapıyoruz?

Hijyen sağlıklı bir yaşamın temelidir. Günümüzde, ülkemizde de olmak üzere, tüm dünyada enfeksiyon kontrolü ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasının önlenmesi için büyük çaba harcanmaktadır. Hijyen ve dezenfeksiyon alanında her geçen gün atılacak yeni adımlar üzerinde odaklanmak, sağlıklı bir gelecek için önem taşımaktadır. Bu önemin bilincinde olarak, HC derm El ve Ortam Solüsyonu'nun üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye'de bir ilk olarak içeriğindek Bor Mineralleri ve Kolloidal Gümüş Suyu yer alan ürünümüz haklı gururunu taşıyoruz. Bor Mineralleri ve Gümüş Suyu'nun bilinen ve üzerinde yıllardır çalışmalar yapılan antibakteriyel, antiseptik ve antiviral gibi özelliklerini bir araya getirerek, sektörde kaliteli ve yenilikçi ürünlere imzamızı atmak için yola çıktık. Bugün olduğu gibi ilerde de aynı bilinç ve kararlılıkla sağlıklı ortamlar ve sağlıklı bireyler için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Neden BİZİ Tercİh Etmelİsİnİz ?

Bizi Oluşturan Değerlerimiz

image

Vizyonumuz

Kalıcı üstünlükler sağlamak için güvenilir, yenilikçi ve farklılıklar yaratan ürünleriyle sektöründe öncü ve global bir şirket olacağımıza büyük bir tutkuyla inanıyoruz.

image

Misyonumuz

Farklılığımız ve yenilikçiliğimiz ile çalışanlarımız, müşterilerimiz, çevremiz ve toplumumuza sunduğumuz değeri sürekli kılarak, eğitim, gelişim ve kaliteden ödün vermeden, güvenilir ürünler ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için çalışıyoruz.

image

Kalite Değerlerimiz

Kalite değerlendiricisinin müşteri olduğunu bilen HC Derm, güvenilirlik, müşteri memnunuiyeti, satış kalitesi, yaratıcılık, şeffaflık, dürüstlük ve yenilikçilik değerlerini benimsemiştir.

image

İzinlerimiz

Aşağıda da görüleceği üzere tüm belge ve izinlerimiz tamdır.

İzin Belgelerimiz

Ürünümüzün üretimi, satışı ve dağıtımı için gereken tüm izinleri aşağıda bulabilirsiniz.